Mamy wiosnę więc wyciągamy  rowery by móc się cieszyć jazdą na łonie przyrody. W tym celu przydadzą się nam wygodne ubrania. Spotkałam fajne komplety dresowe z bawełny w sklepie Pradlo. Mają ciekawe wzory oraz kolory, tak więc sprawdzą się doskonale na jazdy rowerowe. Lubimy mieć wygodny ubiór i buty by móc swobodnie poruszać się w terenie na łące, lesie… Wiosna i lato sprzyja takim eskapadom. Po ciężkim dniu pracy dobrze jest siąść na rower i przewietrzyć płuca, odstresować się. Nie od dziś wiadomo, że ruch wpływa bardzo dobrze na nasze zdrowie. Również bielizna ma znaczenie by była wygodna najlepiej typu sportowego. Wtedy nie będzie nam krępowała ruchów oraz nigdzie nie będzie nas uwierać. Skoro mamy już wszystko przygotowane na podróże rowerowe możemy śmiało wyruszać w trasę.

 

Czy uprawiacie wyczynowo jazdę na rowerze?

My uprawiamy można powiedzieć nie wyczynowo ale w sezonie wiosenne/letnim jeździmy tak po 20 km i więcej.

Kupiłyśmy sobie fajne komplety sportowe, które sprawdzają się idealnie do tego celu. Legginsy i top bardzo dobrze leżą na sylwetce oraz wiadomo bluza, kurtka przeciw deszczowa zawsze jest z nami. Pogoda nas nie zaskoczy jesteśmy przygotowane na różne niespodzianki pogodowe.

Zawsze w zimie przygotowujemy sobie odpowiedni ubiór na rower. Nie ma też by w zimie rower stał gdzieś sobie spokojnie. Jest sprawdzany i przygotowywany do wiosny, by był sprawny.

Skoro mamy już wszystko gotowe do jazdy na rowerze czas na podróże po okolic.

Miłego weekendu

🙂